Bendruomenės pareigūnų pamoka „Atsakingi pasirinkimai ir aktuali teisinė informacija“

As veiksme 2018 11 29         2019 m. sausio 8-oji mūsų gimnazijoje buvo neįprasta diena. Mokiniams vieną pamoką vedė atvykę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai R. Gustaitienė, D. Petraitis, S. Paškevičiūtė ir D. Šarkauskienė. Aptariant gyvenimiškas situacijas ir kartu stebint filmą „Tavo pasirinkimas“ visose klasėse skatinta pamąstyti apie savo veiksmų (pavyzdžiui, eiti į vakarėlį ar neiti, vartoti alkoholį ar nevartoti, rūkyti ar nerūkyti ir pan.) pasekmes ir atsakomybes.

Policijos pareigūnai supažindino mokinius su administracine bei baudžiamąja atsakomybe vykdant nusikalstamas ir administracines veikas, aiškino, kokios nuobaudos skiriamos už rūkymą viešosiose vietose, keiksmažodžių vartojimą ir pan. Abiturientai pakviesti blaiviai švęsti Šimtadienį, Paskutinio skambučio ir kitas šventes.

Psichologė V. Kuodienė

Dabar svetainėje 100 svečių ir narių nėra