Karšti medaliai iš Palangos

Karšti medaliai iš Palangos

gabija077Iš Lietuvos lengvosios atletikos čempionato visos gimnazijos merginos namo grįžo su medaliais. Varžybos vyko labai sudėtingomis oro sąlygomis - buvo labai karšta ir tvanku.

Geriausiai sekėsi Gabijai Galvydytei. Ji 400 barjeriniame bėgime antrą kartą šį sezoną pagerino jai pačiai priklausantį Lietuvos jaunimo rekordą – rez. 58,29 sek. Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. Čempionė!

Gabija pirmą varžybų dieną 400 m rungtyje iškovojo 5 vietą, 55,46 sek. – tai jos asmeninis pasiekimas. Ji pakviesta su Lietuvos rinktine dalyvauti Europos lengvosios atletikos   čempionate Berlyne rugpjūčio mėn. 06-12 dienomis. Gabija bėgs estafetę 4 po 400 m. Kviečiame žiūrėti !!!!! Bėgimas rugpjūčio 10 d. 13,40 val. Varžybas transliuos Lietuvos televizija.

Gabija pelnė jaunos žvaigždės prizą - čekį iš Sportland .

Su čempionės medaliu namo grįžo Ugnė Butėnaitė. Ji kūjį numetė 53,08 m. Tai jau antras Ugnės medalis.

Kitos mokyklos sportininkės taip pat grįžo su medaliais. Gabrielė Kaminskaitė net su dviem bronzos medaliais – 100 m (12,04 sek.) ir 200 m (25,02 sek.), po mikrotraumos atsigavusi Akvilė Andriukaitytė 100 m liko antra (11,95 sek). Vaida Padimanskaitė – šuolis į tolį, irgi antra, 5,76 m .

Monika Ubeikaitė 200 m distanciją įveikė per 26,02 sek. ir iškovojo 6 vietą.

Nustebino Akvilės Andriukaitytės rezultatai: 200 m atrankos varžybose nuotolį ji nubėgo per 23,35 sek., pasiekė penktą laiką per visą Lietuvos istoriją bei pagerino šalies jaunimo, 19-mečių ir 18-mečių rekordus.

„Kai pamačiau rezultatą, labai apsidžiaugiau, nes supratau, kad vienu šūviu nušauti trys zuikiai – rekordas, Europos čempionato normatyvas bei kelialapis į pusfinalį. Laikas mane nustebino, tačiau mano planuose buvo bėgimas panašiu laiku, o gal net ir truputį greičiau – tai turėjo įvykti tolimesniuose etapuose“, – pasakojo A. Andriukaitytė.

Tačiau į finalą realiai pretendavusiai lietuvei pusfinalis susiklostė tragiškai: po 150 m antroje pozicijoje bėgusi mūsiškė patyrė traumą bei finišavo ristele.

„Įpusėjus apšilimui oras tapo itin prastas – stipriai pradėjo lyti, dėl paskendusių takelių ir stipraus lietaus buvo atidėtas išvedimas į startą, o judėti apšilimo zonoje (call room – angl.) galėjau minimaliai, nes buvo ankšta. Tikriausiai spėjau atšalti, o įpusėjus distanciją sutraukė kojos dvigalvį raumenį“, – paaiškino sprinterė.

Sportininkes varžyboms ruošė Algimantas ir Martynas Sniečkai, Remigijus Jakubauskas.

Akvile07.jpgakvile07_7.jpgfabija_0777_1.jpggabija07.jpggabija077.jpggebija_su_treneriu.jpgugne07.jpgugne077.jpgvaida07.jpg

Treneris Algimantas Sniečkus