100 Atkurtai Lietuvai

100 Atkurtai Lietuvai

Broli, štai ta tauta, ir tu ją matai

Ar ji buvo kada tokia susikaupus,

pakylėta, graži ir didelė,

su vienybės šventu vainiku ant galvos,

viltimi ir valia apsirengus?

DSC 0575Šventinis koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, tai vienas iš gimnazijoje vykusių renginių šimtmečio datai paminėti. Skambant patriotinėms dainoms gimnazijos bendruomenė rinkosi į salę.Teatralizuotai buvo prisiminti skaudūs lietuvių tautai laikai, apdainuotas tėviškės grožis ir meilė savo kraštui. Į nuoširdžias literatūrines – muzikines kompozicijas sutilpo viskas – kova ir pasiryžimas, viltis ir tikėjimas. Šiai ypatingai istorinei datai atminti norėjosi pačių gražiausių minčių, eilių, dainų, norėjosi, kad vaikai atmintų, džiaugtųsi ir švęstų. Bendruomenę sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė, buvo pagerbta vėliava, sugiedotas himnas, perskaitytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas. Istorijos mokytojų Viktoro Pociulio ir Vaidos Bakšienės paruoštos skaidrės renginio metu sukosi ekrane. Įdomiai ir prasmingai šimtmečio istoriją bendruomenei perteikė istorijos mokytojas Viktoras Pociulis. Dailės mokytojos Gintarės Leonavičienės ir jos ugdytinių su meile paruošta scenografija, atributika, piešiniai įsiliejo į šventės scenarijų. Artūras Jankauskas renginį papuošė šventiniu logotipu, nuotraukose įamžino svarbiausius renginio akcentus. Skambėjo gimnazijos dueto – Žymantės Prakapavičiūtės ir Ingridos Majoraitės, vokalinio ansamblio atliekamos dainos. Didžiausias džiaugsmas – tai mūsų vaikai, kurie ruošėsi, repetavo, perteikė kitiems patriotinę dvasią. Jūs puikūs – Karolina Lukšyte, Eimante Ramoškaite, Gabriele Kaminskaite, Monika Ubeikaite, Aida Vasiliauskaite, Mariau Žeruoli, Lukai Prokopavičiau, Evelina Tomkevičiūte, Evelina Kleinyte, Mykolai Lapiniauskai, Gabriele Railaite, Ryti Statkau ir Lukai Lažauninkai... Šventę vainikavo visų atliekama daina „Mano kraštas“, kurios metu buvo įvežamas didžiulis, trispalvis, su degančiais fejerverkais tortas. Renginio kulminacija – iššauti spalvoti konfeti ir audringos fanfaros.

Muzikos mokytoja Laima Sereikienė