Apie Gabiją Galvydytę rašo ir Jonavos laikraštis

Apie Gabiją Galvydytę rašo ir Jonavos laikraštis

6Pateikiame keletą ištraukų iš straipsnio laikraštyje...

Šešerius metus lengvosios atletikos treniruotes G. Galvydytė lankė Jonavos Kūno kultūros ir sporto centre.

„Gabija atėjo 2009 metais rugsėjo mėnesį, būdama trečioje klasėje. Aš ją pastebėjau kovo 11-osios bėgime. Labai patiko jos sudėjimas, lengvas žingsniukas. Be to, puikiai pažinojau jos tėvelius, – sportininkės pirmuosius žingsnelius lengvojoje atletikoje prisiminė pirmoji jos trenerė Vidutė Lebeckienė. – Jos mamos sesė taip pat buvusi bėgikė, treniravosi pas mane, todėl neabejojau, kad Gabija taip pat gali pasiekti aukštų sportinių rezultatų. Įsimintina per treniruotes, kai ateidavo kokia naujokė, Gabija visada ją „pratestuodavo“ – patikrindavo ar ne greitesnė pastaroji už ją. Taip neatsirasdavo greitesnių, tada G. Galvydytė ramiai toliau treniruodavosi“.

Galvydytė į Panevėžyje įsikūrusią Raimundo Sargūno sporto gimnaziją atėjo nuo jos susikūrimo, t.y. 2014 m. rugsėjo 1 dienos. Stoti į gimnaziją ją paskatino pirmoji trenerė Vidutė Lebeckienė . Čia sportavimui buvo geresnės sąlygos, o jos noras – rezultatai. Pirmais metais įstojo 12 lengvaatlečių. Gabija į mokyklą jau įstojo būdama Lietuvos  ir Pabaltijo jaunučių amžiaus grupės čempione.

„Taip ji atsidūrė pas mane, nes mes su kitu treneriu turėjome pasiskirstyti grupes. Dabar mes jau turime visus titulus – Lietuvos ir Pabaltijo jaunių, jaunimo žiemos ir vasaros sezonų čempionė 400 ir 800 m rungtyse. Šias metais mes pabandėme naują rungtį 400 m barjerinį bėgimą. Jis vyksta tik vasaros laikotarpiu. Mums pavyko. Mes tapome Lietuvos jaunimo ir suaugusių amžiaus grupių čempionais, – Gabijos rezultatais džiūgauja jos dabartinis treneris Algimantas Sniečkus. – Merginą vertinu gerai, ji dabar užaugo, sustiprėjo. Gabija yra darbšti, pasilieka po treniruočių ir daro papildomus pratimus pilvo presui, kojoms, dirba su treniruokliais. Ji turi tikslą greitai bėgti ir pasiekti aukštumų. O man belieka jai padėti įgyvendinti jos tikslus. Tikiu, kad ji dalyvaus Tokijo olimpiadoje, kad dalyvaus neviename Europos ir Pasaulio čempionatuose, atstovaus Lietuvą. Kitais metais jos laukia Europos U20 čempionatas Tamperėje. Ji Panevėžyje sportuos dar du metus, o kur įstos mokytis toliau negaliu pasakyti, todėl prognozuoti jos rezultatus sunku. Žinau, kad dirbdami kartu padarysime viską, kad jos rezultatai būtų geriausi“.

3.jpg4.jpg6.jpg8-250x334.jpgDSC_5634.jpg