INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

emblema

SKELBIAMAS II ETAPAS DĖL NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PANEVĖŽIO RAIMUNDO SARGŪNO SPORTO GIMNAZIJĄ

PRASIDEDA PRIĖMIMAS MOKYTIS NUO 2017 M. RUGSĖJO 1 D. Į LAISVAS VIETAS.

Stojantieji dokumentus gali pateikti tiesiogiai adresu Liepų al. 2, Panevėžys, elektroniniu paštu arba registruotu laišku ne vėliau kaip iki birželio 20 dienos.

Stojantieji pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą priimti į gimnaziją. Prašymo formą rasite čia;

2. Vaiko gimimo liudijimą ar pasą, ar asmens tapatybės kortelę ir jo kopiją;

3. Sporto medicinos centro pažymą(forma 068/a „Sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma“), patvirtintą Lietuvos Respublikos sveiktos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“,taip pat kraujo bei šlapimo tyrimų pažymas. Neturintys sporto medicinos centro pažymos birželio 21 d. nuo 8.00-12.00 val. sveikatą tikrinsis Panevėžio sporto medicinos centre (Liepų al. 4, I aukštas) Panevėžys.

3.1. Sportininko/paciento/ar jo tėvų, ar atstovo valios pareiškimą dėl specializuotų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir duomenų iš ambulatorinės kortelės.Šiuos dokumentus, pavadintus „Prašymas medicinos centrui “ rasite čia;

4. Nacionalinės sporto šakos federacijos raštą, patvirtinantį, kad stojantysis atitinka meistriškumo rodiklius, nustatytus Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus 2014 m. gegužės 23 d. įsakymu Nr. V-219 „Dėl Sportinio ugdymo organizavimo rekomendacijų tvirtinimo“.

4.1 Vaiko sveikatos pažymėjimą(forma 027-1/a) ar galiojančio iki einamųjų metų gruodžio 31 d. pažymėjimo kopija;

5. II pusmečio arba II ir III trimestro mokymosi pasiekimų įvertinimus, patvirtintus mokyklos direktoriaus parašu ir antspaudu;

6. Gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą(einamųjų arba praėjusių metų, išduotą savivaldybės, kurioje deklaruota vaiko gyvenamoji vieta);

7.2 Fotonuotraukas (3x4).

Nepateikus visų dokumentų iki nurodytos datos, vaikas atrankoje į gimnaziją nedalyvauja.

MOKINIŲ ATRANKOS 2 ETAPAS Į GIMNAZIJOS KLASES BUS VYKDOMAS GIMNAZIJOJE BIRŽELIO 21 D.:

8.00-9.00 VAL.– REGISTRACIJA;

8.00–12.00 VAL. – MEDICININĖ SVEIKATOS PATIKRA SPORTO MEDICINOS CENTRE;

9.00-13.00 VAL. – FIZINIO PAJĖGUMO TESTAVIMAS (gimnazijos sporto salėje arba lengvosios atletikos manieže, Liepų al. 4, Panevėžyje).Prašome turėti sportinę aprangą ir sportinę avalynę.

14.00-15.00 VAL. SPORTO ŠAKOS KONTROLINIAI NORMATYVAI.

Stojančiuosius vertins ir atrinks sporto gimnazijos direktoriaus įsakymu sudaryta Mokinių priėmimo komisija ir Sporto medicinos, Fizinio pajėgumo vertinimo, Pasirinktos sporto šakos vertinimo grupės.

Informacija teikiama telefonais: 8 611 37751, 8 600 26340, 8 698 10735,

el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,

Įstojusiųjų į gimnaziją sąrašai bus paskelbti gimnazijos internetinėje svetainėje
         www.sporto.panevezys.lm.lt